Czas i koszty dostawy

Tniemy koszty dostawy & pakowania

Zamówienia dla paczek do 30 kg 

  • do kwoty netto 400 zł - dostawa tylko 13,77 zł netto, 
  • zamówienia powyżej kwoty 399 zł netto wysyłamy  darmową dostawą.
  • towar jest zawsze ubezpieczony,  VAT 23%. Dostawę towaru realizujemy kurierem.

Zamówienia dla paczek 31-60 kg

  • dostawa 25 zł netto 
  • towar jest zawsze ubezpieczony, VAT 23%. Dostawę towaru realizujemy kurierem lub spedycja na palecie.

Zamówienia dla paczek powyżej 61 kg do uzgodnienia.

 

Czas dostawy 

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2-3 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 3) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Zamawiaj również wygodnie przez telefon:  +48 58 333 10 16  lub 24/7 : biuro@fotocase.pl., łącznie z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek.

 

Skorzystaj z unikatowej technologii stworzonej z myślą o firmach i indywidualnych odbiorcach, którzy cenią sobie doskonałą jakość usług,

jasne i przejrzyste zasady współpracy, stały kontakt oraz realną pomoc przy każdym problemie i to wszystko w rozsądnej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl